Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Про установу

Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Івано-Франківській області» є самостійним державним багатопрофільним закладом охорони здоров'я, який об'єднує в собі лікарню (терапевтичне відділення на 80 ліжок) з поліклінікою, центр превентивної медицини, медичну (військово-лікарську) комісію, центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору.

Установа має ліцензію МОЗ України на провадження медичної практики від 10.12.2015 (рішення № 837) та акредитована на першу категорію 08.08.2019 (рішення №783 ).

В ДУ ТМО МВС України по Івано-Франківській області працюють 40 досвідчених лікарів, 24 мають вищу кваліфікаційну категорію, 45-середніх медичних працівників, мають вищу категорію - 27.

На медичне обслуговування до ТМО прикліплені:

- поліцейські та члени сімей поліцейських, громадяни України з числа колишніх поліцейських, громадяни України з числа колишніх осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, військовослужбовці Національної гвардії України, пенсіонери та ветерани МВС, учасники бойових дій, працівники МВС, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; державні службовці та працівники навчальних закладів, медичних та наукових установ та установ забезпечення МВС України, Національної поліції та члени їх сімей, курсанти навчальних закладів МВС України (на час навчання).

Пріоритетним напрямком діяльності ТМО є:

- надання кваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги прикріпленим контингентам, якісне проведення військово-лікарської експертизи та психофізіологічного відбору осіб, проведення щорічних профілактичних оглядів для раннього виявленя захворювань, проведення санаторно-курортного оздоровлення, санітарний нагляд за прикріпленими об’єктами, навчання особового складу діям з надання першої медичної допомоги потерпілим.

ТМО частково оснащено діагностичною і лікувальною апаратурою, для обстеження використовується ультрозвукове і рентгенологічне устаткування.

Лікарі активно співпрацюють з центральним госпіталем МВС та закладами МОЗ України міста для направлення на консультації та лікування хворих.

 

 

(с) 2024

Запис до лікаря