Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Центр превентивної медицини

Центр превентивної медицини Державної установи «Територіальне медичне об'єднання МВС України по Івано-Франківській області» (далі ЦПМ) є санітарно-профілактичним закладом МВС, створеним для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя осіб, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування в закладах охорони здоров’я МВС.
У своїй діяльності ЦПМ керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами МВС, МОЗ та іншими нормативно-правовими актами з питань забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.
ЦПМ здійснює нагляд за дотриманням санітарно-профілактичних заходів та консультативно-методичну допомогу на підконтрольних об’єктах підпорядкованих адміністративних територій, у військових частинах і підрозділах.
Основні завдання ЦПМ:
1.     Здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду у територіальних органах з надання сервісних послуг в закладах, установах та на підприємствах, що належать до сфери управління МВС, у територіальних відокремлених підрозділах поліції, закладах, установах, на підприємствах, що належать до сфери управління Національної поліції України; у військових частинах, вищих військових навчальних закладах, навчальних військових частинах (центрах), закладах охорони здоров’я та установах Національної гвардії України.
2.    Визначення першочергових заходів щодо профілактики інфекційних і неінфекційних захворювань, радіаційних уражень серед осіб, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування.
3.    Здійснення контролю за забезпеченням санітарного та епідемічного благополуччя осіб, які відповідно цо законодавства мають право на медичне обслуговування.
4.    Визначення факторів навколишнього середовища, що негативно впливають на здоров’я осіб, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування.
         ЦПМ проводить лабораторні бактеріологічні дослідження для потреб запобіжного та поточного державного санітарно-епідеміологічного нагляду, при проведенні епідеміологічних розслідувань та надає платні послуги в установленому чинним законодавством порядку згідно затвердженого прейскуранту цін.

(с) 2022

Запис до лікаря