Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

09.04.2019

У державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області» відбулося Соборування

У вівторок, 9 квітня 2019 р.Б., у державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Івано-Франківській області» для недужих пацієнтів, які знаходяться на лікуванні та медичного персоналу відбувся Чин Соборування – Таїнство на оздоровлення від усіх душевних і тілесних недуг, яке уділяють 7 священиків.

 

 

Перед початком Чину Соборування було відслужено Божественну Літургію за зцілення хворих, яку очолив о.Ярослав Рохман, голова Комісії  у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архієпархії УГКЦ, у співслужінні ректора Івано-Франківської Духовної семінарії ім. свщмч.Йосафата о.Олеся Будзяка та о.Михайла Віхотя, медичного капелана установи та адміністратора храму Зіслання Святого Духа УГКЦ м.Івано-Франківська. В часі Служби Божої усі бажаючі мали можливість приступити до Святої Тайни Сповіді.
Перед Соборуванням, яке очолив о.Руслан П’яста – голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, присутні дізналися про важливість та плоди цього Св. Таїнства.
Після молитов, читання Святого Євангелія та освячення єлею всі приступили до єлеопомазання. Учасниками молитви були також сотрудники храму Зіслання Святого Духа о.Арсен Панчак, о.Петро Басараб та о.Василь Сливоцький.

На завершення о.Михайло подякував священикам за проведення спільної молитви, а керівництву установи за постійну допомогу і  сприяння в організації духовних заходів для недужих пацієнтів та медичного персоналу.

 

(с) 2023

Запис до лікаря